سایت دانلود

در دنیای امروز که اطلاعات لحظه به لحظه در حال گسترش می باشند و افراد برای دسترسی هرچه سریعتر و بهتر به این اطلاعات به دنبال راه چاره ای در دنیای مجازی می باشند وجود یک سایت دانلود بسیار حائز اهمیت می باشد . سایت دانلود بستری مناسب جهت ارائه اطلاعات مختلف در زمینه های متفاوت را فراهم می آورد . افراد می توانند در هر زمانی از شبانه روز و در هر کجای دنیا وارد سایت دانلود شده و به راحتی به هر آنچه که می خواهند در مورد آن اطلاعاتی داشته باشند دست یافته و دانلود نمایند . به طور مثال موسیقی یا نرم افزار دلخواه خود را دانلود نمایند و یا حتی کتابی را که دوست دارند مطالعه نمایند را در کمترین زمان دانلود کرده و مطالعه نمایند . در طراحی سایت دانلود ، مسئله ی اصلی قبل از دادن امکانات مناسب به کاربران و گرافیک جذاب و سرعت بالای سایت ، رتبه ی بالای سایت در کلمات کلیدی هدف در گوگل حائز اهمیت می باشد . آمدن کاربران به سایت ها از دغدغه های اصلی هر وب سایتی می باشد که برای این کار ، هدفمند ترین روش و دائمی ترین راه ، حضور در صفحه ی اول گوگل در کلمات کلیدی وب سایت می باشد . وب سایت طراحی شده ی استاندارد و استفاده از راهکارهای سئو می تواند به راحتی و بدون هزینه ی اضافه ، این مهم را برای شما در وبسایت دانلودتان به ارمغان آورد . درآمدزائی سایت های دانلود بر اساس تبلیغات می تواند باشد . همچنین قراردادن فایلهای بانک اطلاعاتی و فروش آنها در سایت نیز می تواند به درآمدزائی سایت دانلود کمک کند . از آنجا که سایت های دانلود با اهداف مختلف ممکن است نیاز به سرور قوی جهت ذخیره سازی فایل ها داشته باشند ما با برآورد میزان حجم و پهنای باند مورد نیاز برای سایت دانلود ، پیشنهادات لازم را اعلام می کنیم .

ویژگی بارز وب سایت های دانلود ، ارائه محتوا مفیدی است که نیاز مخاطبان و کاربران در زمینه های مختلف فعالیت آنها است .

محتوایی از قبیل :

 دانلود نرم افزار

 دانلود آهنگ

 دانلود مقاله و پروژه

 دانلود فیلم و کلیپ

 دانلود PDF های آموزشی

 دانلود کتاب PDF

داشتن این محتوا در سایت ها و استفاده از این مطالب ، که همگی از مطالب پر بازدید در اینترنت می باشند ، می تواند وب سایت دانلود ما را تبدیل به یکی از وب سایت های پر بازدید در اینترنت نماید . البته برای این منظور و رسیدن به این ویژگی نکات مهمی از قبیل اصول حرفه ای طراحی سایت و بهینه سازی سایت را حتما باید رعایت نماییم ؛ در غیر اینصورت وب سایت ما در جست و جو کلمات مشابه به علت وجود رقبای زیاد و همچنین سایت های دانلود فروان در صفحات آخر لیست های جست و جو قرار خواهد گرفت و مسلما دارای بازدید کننده کمی خواهد بود .

 
هدف اصلی از طراحی سایت های دانلود معمولا در اختیار گذاشتن مطالب مورد نیاز مخاطبان و کاربران اینترنتی می باشد ؛ البته بسیاری از کسانی که قصد راه اندازی سایت دانلود را دارند ، با هدف درآمدزایی اینترنتی اقدام به این کار می نمایند . اینگونه افراد در قبال هزینه های اندک اقدام به فروش مقالات و یا فیلم ها و فول آلبوم های موزیک می نمایند و از طریق این راه برای خود کسب درآمد می نمایند . الیته با توجه به پربازدید بودن این وب سایت ها ، می توانیم از طریق دریافت تبلیغات بنری و متنی برای وب سایت دانلود خود نیز کسب درآمد نماییم . در طراحی سایت این موضوعات باید توجه داشته باشیم از گرافیک مناسبی برای وب سات دانلود استفاده نماییم . همچنین باید با ایجاد دسته بندی اصولی و رعایت اصول بهینه سازی گرفیکی سایت ، باعث ماندگاری مخاطبان در وب سایت خود شویم .
 

 مدیریت آسان صفحات وب سایت

 مدیریت فایل ها

 جستجوی فایلها

 استفاده از قابلیت ادامه مطلب

 فعال/ غیر فعال کردن نظرات کاربران برای فایلهای ارسالی

 دسترسی به آرشیو مطالب

 دسته بندی بر اساس نوع و تاریخ

 عضویت کاربران در سایت

موارد بالا تنها بخشی از امکاناتی هستند که یک سایت دانلود می تواند داشته باشد . توجه داشته باشید که سایت های دانلود به دلیل اینکه پهنای باند زیادی مصرف می کنند معمولا لازم است که شما علاوه بر هاستی که برای سایت خود تهیه می کنید یک سرور جداگانه برای قراردادن فایلهای دانلود ایجاد کنید و فایل ها در آن قرار دهید .

بازديد : 968 بار نمايش يافته است .

کلمات کليدي : :
static ©